..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 4109 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 4109 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   10:20  III/-
  Brno-Slatina  10:31 10:32  -/4
  Šlapanice  10:36 10:37  -/4
  Ponětovice  10:39 10:40  
  Blažovice  10:44 10:45  -/5
  Křenovice dolní nádraží  10:49 10:50  
  Slavkov u Brna  10:54 10:57  -/2
  Křižanovice  11:01 11:02  
  Marefy  11:05 11:06  
  Bučovice  11:09 11:10  -/4
  Nevojice  11:14 11:14  
  Nesovice  11:18 11:19  -/32 spoje
  Brankovice  11:24 11:24  
  Nemotice  11:28 11:29  -/3
  Jestřabice  11:35 11:35  
  Bohuslavice u Kyjova  11:40 11:40  
  Kyjov  11:45 11:47  -/52 spoje
  Kyjov zastávka  11:50 11:50  
  Vlkoš  11:55 11:56  -/4
  Vracov  12:00 12:01  
  Bzenec  12:05 12:06  -/54 spoje
  Veselí nad Moravou  12:16   1/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök