Vlak 3921 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kroměříž | 18:20 | -/4 | |||
Hulín | 18:28 | 18:37 | 2/3 | 6 spojů | |
Třebětice | 18:42 | 18:42 | -/1 | ||
Holešov | 18:47 | 18:48 | -/3 | ||
Dobrotice | 18:53 | 18:53 | |||
Hlinsko pod Hostýnem | 18:59 | 18:59 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 19:04 | 19:15 | -/2 | 1 spoj | |
Loukov | 19:21 | 19:21 | |||
Osíčko | 19:25 | 19:26 | -/2 | ||
Podhradní Lhota | 19:31 | 19:31 | |||
Kunovice-Loučka | 19:34 | 19:35 | -/3 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 19:39 | 19:39 | |||
Branky na Moravě | 19:43 | 19:43 | -/2 | ||
Valašské Meziříčí | 19:50 | 2/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia