Vlak 3904 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ostrava hlavní nádraží | 4:48 | frdlantsk/1 | |||
Ostrava střed | 4:53 | 4:54 | 2/- | ||
Ostrava-Kunčice | 5:01 | 5:02 | 2/- | 6 spojů | |
Vratimov | 5:06 | 5:07 | -/3 | ||
Paskov | 5:12 | 5:14 | 1/2 | ||
Lískovec u Frýdku | 5:20 | 5:21 | -/4 | ||
Frýdek-Místek | 5:25 | 5:29 | 2/- | 4 spoje | |
Baška | 5:33 | 5:33 | -/3 | ||
Pržno | 5:38 | 5:38 | -/2 | ||
Frýdlant nad Ostravicí | 5:43 | 5:48 | -/4 | 4 spoje | |
Čeladná | 5:54 | 5:55 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 6:01 | 6:03 | -/1 | ||
Frenštát pod Radhoštěm | 6:11 | 6:25 | -/3 | ||
Frenštát pod Radhoštěm město | 6:27 | 6:27 | |||
Veřovice | 6:36 | 6:39 | -/2 | 1 spoj | |
Mořkov hlavní trať | 6:45 | 6:45 | |||
Hostašovice | 6:50 | 6:51 | -/4 | 2 spoje | |
Valašské Meziříčí | 7:01 | 7:14 | 2/- | 5 spojů | |
Branky na Moravě | 7:20 | 7:21 | -/2 | ||
Police u Valašského Meziříčí | 7:25 | 7:25 | |||
Kunovice-Loučka | 7:31 | 7:31 | -/3 | ||
Podhradní Lhota | 7:34 | 7:34 | |||
Osíčko | 7:39 | 7:40 | -/2 | ||
Loukov | 7:43 | 7:43 | |||
Bystřice pod Hostýnem | 7:48 | 7:49 | -/3 | 2 spoje | |
Hlinsko pod Hostýnem | 7:54 | 7:54 | |||
Dobrotice | 7:59 | 7:59 | |||
Holešov | 8:03 | 8:04 | -/3 | ||
Třebětice | 8:08 | 8:09 | -/1 | ||
Hulín | 8:13 | 8:22 | 2/2 | 3 spoje | |
Kroměříž | 8:30 | 8:31 | -/4 | 3 spoje | |
Postoupky | 8:36 | 8:36 | |||
Bezměrov | 8:39 | 8:40 | |||
Kojetín | 8:45 | -/1 | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia