Vlak 3701 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Česká Třebová | 5:01 | 4/- | |||
Třebovice v Čechách | 5:08 | 5:10 | -/4 | 4 spoje | |
Rudoltice v Čechách | 5:21 | 5:22 | 2/- | 3 spoje | |
Luková u Rudoltic v Čechách | 5:24 | 5:25 | |||
Žichlínek | 5:28 | 5:29 | |||
Krasíkov | 5:32 | 5:33 | 1/- | ||
Tatenice | 5:35 | 5:36 | |||
Hoštejn | 5:44 | 5:44 | -/4 | ||
Lupěné | 5:50 | 5:50 | |||
Zábřeh na Moravě | 5:54 | 5:56 | 3/- | 6 spojů | |
Lukavice na Moravě | 6:01 | 6:02 | -/4 | ||
Mohelnice | 6:09 | 6:10 | -/3 | ||
Moravičany | 6:13 | 6:14 | -/3 | ||
Červenka | 6:21 | 6:22 | -/4 | 4 spoje | |
Střeň | 6:26 | 6:26 | |||
Štěpánov | 6:31 | 6:32 | -/1 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6:41 | 6:50 | 9 spojů | ||
Grygov | 6:54 | 6:55 | -/3 | ||
Brodek u Přerova | 7:00 | 7:00 | -/3 | ||
Rokytnice u Přerova | 7:06 | 7:06 | |||
Přerov | 7:13 | 1/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök