Vlak 3310 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 11:42 | 2/- | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 11:46 | 11:46 | |||
Louky nad Olší | 11:49 | 11:49 | -/3 | ||
Karviná-Darkov | 11:57 | 11:58 | |||
Karviná hlavní nádraží | 12:01 | 12:03 | 2/- | 2 spoje | |
Dětmarovice | 12:09 | 12:10 | 2/- | 2 spoje | |
Dolní Lutyně | 12:13 | 12:14 | |||
Bohumín | 12:19 | 12:22 | 1 spoj | ||
Ostrava hlavní nádraží | 12:30 | 12:32 | 4 spoje | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 12:34 | 12:35 | |||
Ostrava-Svinov | 12:38 | 12:42 | 4/- | 8 spojů | |
Polanka nad Odrou | 12:46 | 12:46 | |||
Jistebník | 12:50 | 12:51 | 2/- | ||
Studénka | 12:56 | 12:57 | 1/- | 4 spoje | |
Hladké Životice | 13:02 | 13:02 | |||
Suchdol nad Odrou | 13:07 | 13:08 | 3/- | 4 spoje | |
Jeseník nad Odrou | 13:11 | 13:12 | |||
Polom | 13:16 | 13:17 | 2/- | ||
Bělotín | 13:20 | 13:21 | |||
Hranice na Moravě | 13:25 | 13:26 | 3/1 | 4 spoje | |
Drahotuše | 13:29 | 13:30 | 1/2 | ||
Lipník nad Bečvou | 13:36 | 13:37 | 1/2 | ||
Osek nad Bečvou | 13:40 | 13:41 | |||
Prosenice | 13:43 | 13:44 | 2/- | 2 spoje | |
Přerov | 13:50 | 4/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia