..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 3109 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 3109 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Valašské Meziříčí   21:15  2/-
  Hostašovice  21:26 21:27  -/4
  Mořkov hlavní trať  21:32 21:32  
  Veřovice  21:40 21:42  -/31 spoj
  Frenštát pod Radhoštěm město  21:49 21:49  
  Frenštát pod Radhoštěm  21:53 21:54  -/3
  Kunčice pod Ondřejníkem  22:02 22:03  -/2
  Čeladná  22:07 22:08  
  Frýdlant nad Ostravicí  22:14 22:15  -/33 spoje
  Pržno  22:19 22:19  
  Baška  22:23 22:24  -/3
  Frýdek-Místek  22:28 22:34  2/-4 spoje
  Lískovec u Frýdku  22:38 22:38  -/4
  Paskov  22:43 22:45  1/1
  Vratimov  22:50 22:50  -/4
  Ostrava-Kunčice  22:54 22:55  2/-3 spoje
  Ostrava-Kunčičky  22:57 22:57  
  Ostrava střed  23:02 23:02  2/-
  Ostrava hlavní nádraží  23:07  frdlantsk/24 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2022 ŽelPage - Felelősök