Vlak 2939 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Bohumín | 18:39 | ||||
Dolní Lutyně | 18:43 | 18:44 | |||
Dětmarovice | 18:48 | 18:49 | 2/- | 3 spoje | |
Karviná hlavní nádraží | 18:54 | 18:55 | 3/- | 1 spoj | |
Karviná-Darkov | 18:58 | 18:59 | |||
Louky nad Olší | 19:06 | 19:07 | -/4 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 19:10 | 19:10 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19:15 | 19:18 | 3/- | 3 spoje | |
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 19:22 | 19:22 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 19:25 | 19:25 | |||
Třinec (Trzyniec) | 19:28 | 19:28 | 3/- | ||
Vendryně (Wędrynia) | 19:32 | 19:33 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 19:36 | 19:36 | -/3 | ||
Hrádek (Gródek) | 19:39 | 19:40 | |||
Návsí (Nawsie) | 19:43 | 19:44 | -/2 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 19:47 | 19:48 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 19:56 | -/1 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci