Vlak 2934 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 11:58 | -/1 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 12:03 | 12:03 | |||
Návsí (Nawsie) | 12:07 | 12:09 | -/2 | ||
Hrádek (Gródek) | 12:12 | 12:12 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 12:16 | 12:17 | -/2 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 12:20 | 12:20 | |||
Třinec (Trzyniec) | 12:24 | 12:26 | 2/- | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 12:28 | 12:29 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 12:32 | 12:32 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12:36 | 12:42 | 2/- | 4 spoje | |
Chotěbuz (Kocobędz) | 12:46 | 12:46 | |||
Louky nad Olší | 12:49 | 12:49 | -/3 | ||
Karviná-Darkov | 12:57 | 12:58 | |||
Karviná hlavní nádraží | 13:01 | 13:03 | 2/- | 2 spoje | |
Dětmarovice | 13:09 | 13:10 | 2/- | 2 spoje | |
Dolní Lutyně | 13:13 | 13:14 | |||
Bohumín | 13:19 | 13:22 | 4 spoje | ||
Ostrava hlavní nádraží | 13:30 | 13:32 | 7 spojů | ||
Ostrava-Mariánské Hory | 13:34 | 13:35 | |||
Ostrava-Svinov | 13:38 | 13:42 | 4/- | 6 spojů | |
Polanka nad Odrou | 13:46 | 13:46 | |||
Jistebník | 13:50 | 13:50 | 2/- | ||
Studénka | 13:56 | 1/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci