Vlak 2847 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ostrava-Svinov | 18:18 | 3/- | |||
Ostrava-Vítkovice | 18:25 | 18:26 | 2/- | 4 spoje | |
Ostrava-Kunčice | 18:30 | 18:31 | 3/- | 7 spojů | |
Ostrava-Bartovice | 18:36 | 18:36 | 1/- | ||
Šenov | 18:39 | 18:40 | |||
Havířov | 18:43 | 18:45 | 1/- | 2 spoje | |
Havířov-Suchá | 18:49 | 18:49 | |||
Horní Suchá | 18:51 | 18:52 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 18:55 | 18:55 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 19:01 | 19:01 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 19:06 | 3/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci