Vlak 2825 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ostrava-Svinov | 15:48 | 3/- | |||
Ostrava-Vítkovice | 15:55 | 15:56 | 2/- | 4 spoje | |
Ostrava-Kunčice | 16:00 | 16:01 | 3/- | 10 spojů | |
Ostrava-Bartovice | 16:06 | 16:06 | 1/- | ||
Šenov | 16:09 | 16:10 | |||
Havířov | 16:13 | 16:15 | 1/- | 3 spoje | |
Havířov-Suchá | 16:19 | 16:19 | |||
Horní Suchá | 16:21 | 16:22 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 16:25 | 16:25 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 16:31 | 16:31 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 16:36 | 16:39 | 3/- | 6 spojů | |
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 16:43 | 16:43 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 16:45 | 16:46 | |||
Třinec (Trzyniec) | 16:50 | 2/- | 4 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster