Vlak 2821 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ostrava-Svinov | 13:18 | 4/- | |||
Ostrava-Vítkovice | 13:25 | 13:26 | 2/- | 4 spoje | |
Ostrava-Kunčice | 13:30 | 13:31 | 3/- | 8 spojů | |
Ostrava-Bartovice | 13:36 | 13:36 | 2/- | ||
Šenov | 13:39 | 13:40 | |||
Havířov | 13:43 | 13:45 | 1/- | 4 spoje | |
Havířov-Suchá | 13:49 | 13:49 | |||
Horní Suchá | 13:51 | 13:52 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13:55 | 13:55 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14:01 | 14:01 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14:06 | 14:12 | 3/- | 7 spojů | |
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 14:16 | 14:16 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 14:19 | 14:20 | |||
Třinec (Trzyniec) | 14:22 | 14:23 | 3/- | ||
Vendryně (Wędrynia) | 14:27 | 14:28 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 14:31 | 14:32 | -/3 | ||
Hrádek (Gródek) | 14:35 | 14:35 | |||
Návsí (Nawsie) | 14:39 | -/1 | 2 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci