Os 2806 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 12:47 | 12:47 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 12:50 | 13:04 | -/1 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 13:09 | 13:09 | |||
Návsí (Nawsie) | 13:13 | 13:14 | -/2 | ||
Hrádek (Gródek) | 13:16 | 13:17 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 13:20 | 13:20 | -/2 | ||
Vendryně (Wędrynia) | 13:23 | 13:23 | |||
Třinec (Trzyniec) | 13:27 | 13:28 | 2/- | ||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 13:30 | 13:31 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 13:34 | 13:34 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 13:38 | 13:49 | 2/- | 7 spojů | |
Chotěbuz (Kocobędz) | 13:53 | 13:54 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13:59 | 14:00 | |||
Horní Suchá | 14:03 | 14:03 | |||
Havířov-Suchá | 14:06 | 14:06 | |||
Havířov | 14:10 | 14:11 | 2/- | 3 spoje | |
Šenov | 14:15 | 14:15 | |||
Ostrava-Bartovice | 14:19 | 14:19 | 2/- | ||
Ostrava-Kunčice | 14:24 | 14:25 | 3/- | 7 spojů | |
Ostrava-Vítkovice | 14:29 | 14:30 | 2/- | 3 spoje | |
Ostrava-Svinov | 14:37 | 3/- | 10 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci