Os 2803 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » | |
Poznámky: Ostrava-Svinov – Český Těšín jede v (6) a (+) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ostrava-Svinov | 13:18 | 3/- | |||
Ostrava-Vítkovice | 13:25 | 13:26 | 2/- | 4 spoje | |
Ostrava-Kunčice | 13:30 | 13:31 | 3/- | 8 spojů | |
Ostrava-Bartovice | 13:36 | 13:36 | 2/- | ||
Šenov | 13:39 | 13:40 | |||
Havířov | 13:43 | 13:45 | 1/- | 4 spoje | |
Havířov-Suchá | 13:49 | 13:49 | |||
Horní Suchá | 13:51 | 13:52 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 13:55 | 13:55 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14:01 | 14:01 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14:06 | 14:20 | 3/- | 7 spojů | |
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 14:24 | 14:24 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 14:27 | 14:28 | |||
Třinec (Trzyniec) | 14:30 | 14:37 | 3/- | ||
Vendryně (Wędrynia) | 14:41 | 14:42 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 14:45 | 14:45 | -/3 | ||
Hrádek (Gródek) | 14:48 | 14:49 | |||
Návsí (Nawsie) | 14:52 | 14:54 | -/3 | ||
Bocanovice (Boconowice) | 14:57 | 14:58 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 15:06 | 15:14 | -/3 | ||
Mosty u Jablunkova zastávka (Mosty koło Jabłonkowa | 15:16 | 15:17 |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci