Os 27908 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nepomuk | 12:52 | -/5 | |||
Třebčice | x | 12:55 | 12:55 | ||
Želvice | x | 12:58 | 12:58 | ||
Kotouň | 13:02 | 13:03 | -/2 | ||
Životice | x | 13:07 | 13:07 | ||
Kasejovice zastávka | x | 13:09 | 13:09 | ||
Kasejovice | 13:13 | 13:15 | -/2 | ||
Hradiště u Blatné | x | 13:18 | 13:18 | ||
Lnáře | 13:21 | 13:22 | -/2 | ||
Tchořovice | x | 13:25 | 13:25 | ||
Blatná | 13:32 | -/4 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök