Os 27900 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » | |
Poznámky: X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Nepomuk | 4:33 | -/5 | |||
Třebčice | x | 4:36 | 4:36 | ||
Želvice | x | 4:39 | 4:39 | ||
Kotouň | 4:43 | 4:44 | -/2 | ||
Životice | x | 4:48 | 4:48 | ||
Kasejovice zastávka | x | 4:50 | 4:50 | ||
Kasejovice | 4:54 | 4:55 | -/2 | ||
Hradiště u Blatné | x | 4:59 | 4:59 | ||
Lnáře | 5:01 | 5:02 | -/2 | ||
Tchořovice | x | 5:05 | 5:05 | ||
Blatná | 5:12 | -/4 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök