Os 27506 | |
Řazení vlaku: 810 + 3xBtax780 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v 1-5,7,nejede 27.III.,5.VII. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Domažlice | 14:08 | -/2 | |||
Domažlice město | 14:10 | 14:11 | |||
Havlovice | 14:17 | 14:19 | -/2 | ||
Pila | 14:21 | 14:21 | |||
Trhanov | 14:24 | 14:25 | |||
Klenčí pod Čerchovem | 14:29 | 14:31 | -/2 | ||
Postřekov | 14:35 | 14:36 | -/2 | ||
Nový Kramolín | 14:39 | 14:39 | |||
Vlkanov | 14:41 | 14:41 | |||
Poběžovice | 14:47 | 14:49 | -/3 | 2 spoje | |
Mutěnín | 14:58 | 14:58 | |||
Hostouň | 15:00 | 15:01 | -/2 | ||
Svržno | 15:04 | 15:04 | |||
Újezd Svatého Kříže | 15:07 | 15:08 | |||
Bělá nad Radbuzou | 15:12 | 15:48 | -/2 | 1 spoj | |
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15:50 | 15:51 | |||
Třemešné pod Přimdou | 15:59 | 16:00 | -/2 | ||
Dubec | 16:03 | 16:03 | |||
Borek u Tachova | 16:07 | 16:08 | |||
Stráž u Tachova | 16:13 | 16:15 | -/2 | ||
Bor zastávka | 16:20 | 16:20 | |||
Bor | 16:24 | 16:32 | -/2 | 2 spoje | |
Doly | 16:37 | 16:37 | |||
Staré Sedliště | 16:41 | 16:42 | -/2 | ||
Pernolec | 16:49 | 16:49 | |||
Malý Rapotín | 16:53 | 16:53 | |||
Tachov zastávka | 16:56 | 16:56 | |||
Tachov | 17:02 | 18:03 | -/2 | 1 spoj | |
Tachov-Bíletín | 18:06 | 18:06 | |||
Lom u Tachova | 18:10 | 18:10 | |||
Planá u Mariánských Lázní | 18:22 | -/2 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci