..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24931 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24931 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Velké Meziříčí   12:14  1/3
  Velké Meziříčí zastávka  12:16 12:17  
  Oslavice  12:21 12:21  
  Oslavička x12:26 12:26  
  Vlčatín x12:29 12:29  
  Rudíkov  12:31 12:33  -/2
  Budišov u Třebíče  12:40 12:41  -/2
  Kojatín x12:45 12:45  
  Pozďatín x12:46 12:46  
  Studenec  12:51   -/33 spoje

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - správcovia