..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 24924 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 24924 nemá zpracované řazení

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Studenec   6:56  -/3
  Pozďatín  7:01 7:01  
  Kojatín  7:02 7:02  
  Budišov u Třebíče  7:07 7:09  -/2
  Rudíkov  7:16 7:18  -/2
  Vlčatín  7:19 7:19  
  Oslavička  7:22 7:22  
  Oslavice  7:26 7:26  
  Velké Meziříčí zastávka  7:30 7:32  
  Velké Meziříčí  7:34   1/31 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster