Os 22208 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Kolín | 13:06 | 1A/- | |||
Kolín místní nádraží | 13:08 | 13:09 | |||
Hluboký Důl | 13:12 | 13:12 | |||
Červené Pečky | 13:16 | 13:16 | -/2 | ||
Ratboř | 13:22 | 13:31 | -/2 | ||
Kořenice | 13:34 | 13:34 | |||
Chotouchov | 13:36 | 13:37 | |||
Pučery | 13:39 | 13:39 | |||
Bečváry | 13:44 | 13:45 | -/3 | ||
Drahobudice | 13:49 | 13:49 | |||
Hatě | 13:53 | 13:54 | |||
Chmeliště | 13:57 | 13:57 | |||
Uhlířské Janovice | 14:00 | 14:01 | -/2 | ||
Mitrov | 14:04 | 14:04 | |||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | 14:10 | 14:10 | |||
Rataje nad Sázavou předměstí | 14:14 | 14:14 | |||
Rataje nad Sázavou | 14:23 | 14:24 | |||
Ledečko | 14:27 | -/2 | 3 spoje |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci