Os 22203 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » | |
Poznámky: Ledečko - Uhlířské Janovice: nejede 25.XII., 1.I. |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ledečko | 6:16 | -/3 | |||
Rataje nad Sázavou | x | 6:19 | 6:19 | ||
Rataje nad Sázavou předměstí | x | 6:30 | 6:30 | ||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | x | 6:35 | 6:36 | ||
Mitrov | x | 6:41 | 6:42 | ||
Uhlířské Janovice | 6:45 | 6:45 | -/2 | ||
Chmeliště | x | 6:48 | 6:48 | ||
Hatě | x | 6:51 | 6:52 | ||
Drahobudice | x | 6:56 | 6:56 | ||
Bečváry | 6:59 | 6:59 | -/2 | 1 spoj | |
Pučery | x | 7:03 | 7:03 | ||
Chotouchov | x | 7:05 | 7:05 | ||
Kořenice | x | 7:07 | 7:07 | ||
Ratboř | 7:10 | 7:10 | -/2 | ||
Červené Pečky | x | 7:15 | 7:15 | -/2 | |
Hluboký Důl | x | 7:18 | 7:18 | ||
Kolín místní nádraží | x | 7:21 | 7:21 | ||
Kolín | 7:24 | 1A/- | 14 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster