Os 19913 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Beroun | 14:10 | 1A/- | |||
Beroun-Závodí | 14:12 | 14:12 | -/2 | 2 spoje | |
Vráž u Berouna | 14:18 | 14:19 | -/2 | ||
Loděnice | 14:23 | 14:24 | -/2 | ||
Nučice zastávka | x | 14:30 | 14:30 | ||
Nučice | 14:33 | 14:33 | -/2 | ||
Rudná u Prahy | 14:37 | 14:38 | -/4 | ||
Zbuzany | x | 14:42 | 14:42 | ||
Praha-Řeporyje | 14:45 | 14:45 | -/2 | ||
Praha-Holyně | x | 14:49 | 14:49 | ||
Praha-Hlubočepy | 14:54 | 14:54 | |||
Praha-Smíchov | 14:59 | 3/- | 8 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök