Os 19412 | |
Řazení vlaku: 2x809 Detail řazení » | |
Poznámky: Čelákovice - Brandýs nad Labem: nejede 24., 31.XII., Brandýs nad Labem - Neratovice: jede v X a (6) |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Čelákovice | 18:29 | -/2 | |||
Čelákovice zastávka | x | 18:32 | 18:32 | ||
Lázně Toušeň | x | 18:37 | 18:37 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 18:43 | 18:43 | ||
Brandýs nad Labem | 18:47 | 18:47 | -/3 | ||
Polerady nad Labem | x | 18:52 | 18:52 | ||
Kostelec nad Labem | x | 18:56 | 18:56 | ||
Jiřice | x | 19:00 | 19:00 | ||
Lobkovice | x | 19:03 | 19:03 | ||
Neratovice město | 19:05 | 19:05 | |||
Neratovice | 19:09 | 1./1 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster