Os 19408 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Mochov | 14:39 | -/1 | |||
Mochov zastávka | x | 14:41 | 14:41 | ||
Čelákovice | 14:44 | 14:59 | -/2 | 4 spoje | |
Čelákovice zastávka | x | 15:02 | 15:02 | ||
Lázně Toušeň | x | 15:07 | 15:07 | ||
Brandýs nad Labem zastávka | x | 15:13 | 15:13 | ||
Brandýs nad Labem | 15:17 | 15:23 | -/2 | ||
Polerady nad Labem | x | 15:28 | 15:28 | ||
Kostelec nad Labem | x | 15:32 | 15:32 | ||
Jiřice | x | 15:37 | 15:37 | ||
Lobkovice | x | 15:40 | 15:40 | ||
Neratovice město | 15:43 | 15:43 | |||
Neratovice | 15:48 | 1./1 | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök