Sp 1936 | |
Řazení vlaku: 340 + 2xBmpz-l + Bmpz-s Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Horní Dvořiště | 14:45 | 14:47 | |||
Rybník | 14:53 | 14:53 | 1/- | ||
Pšenice | 14:58 | 14:58 | |||
Bujanov | 15:02 | 15:02 | |||
Omlenice | 15:06 | 15:06 | |||
Kaplice | 15:12 | 15:13 | |||
Velešín | 15:20 | 15:20 | |||
Velešín město | 15:24 | 15:24 | |||
Holkov | 15:27 | 15:27 | -/4 | ||
Kamenný Újezd u Českých Budějovic | 15:34 | 15:35 | |||
Včelná | 15:40 | 15:41 | |||
České Budějovice | 15:50 | 4/- | 5 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök