..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 19061 :..
Číslo vlaku:
 
Os 19061
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »
Poznámky: jede v X

Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Čisovice   5:07  -/2
  Rymaně x5:12 5:12  
  Mníšek pod Brdy  5:15 5:15  -/3
  Nová Ves pod Pleší x5:21 5:21  
  Malá Hraštice x5:26 5:26  -/2
  Mokrovraty x5:31 5:31  
  Stará Huť x5:37 5:37  
  Dobříš  5:40   -/21 spoj

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Felelősök