..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1880 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1880 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Pardubice hlavní nádraží   5:28  2/-
  Pardubice-Rosice nad Labem  5:31 5:34  -/3
  Hradec Králové hlavní nádraží  5:57 6:01  2/-8 spojů
  Smiřice  6:11 6:12  
  Jaroměř  6:19 6:20  -/44 spoje
  Jaroměř zastávka  6:23 6:23  
  Kuks  6:31 6:31  
  Žireč  6:35 6:35  
  Dvůr Králové nad Labem  6:40 6:41  -/3
  Bílá Třemešná  6:48 6:49  -/3
  Mostek  6:58 6:58  -/2
  Borovnička  7:01 7:02  
  Borovnice  7:07 7:08  
  Horka u Staré Paky  7:12 7:12  
  Levínská Olešnice  7:16 7:16  
  Stará Paka  7:22 7:23  4 spoje
  Bělá u Staré Paky  7:28 7:28  
  Libštát  7:32 7:33  
  Košťálov  7:35 7:36  -/3
  Semily  7:43 7:43  -/2
  Železný Brod  7:50 7:55  -/23 spoje
  Líšný  8:00 8:00  
  Malá Skála  8:03 8:04  -/3
  Dolánky  8:10 8:10  
  Turnov  8:14 8:15  2/23 spoje
  Sychrov  8:24 8:29  -/2
  Hodkovice nad Mohelkou  8:34 8:35  -/3
  Rychnov u Jablonce nad Nisou  8:42 8:43  -/3
  Jeřmanice  8:50 8:50  -/3
  Liberec  9:01   4/-6 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster