Vlak 1866 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Trutnov hlavní nádraží | 16:30 | -/3 | |||
Pilníkov | 16:39 | 16:39 | -/3 | ||
Chotěvice | 16:44 | 16:44 | |||
Hostinné | 16:48 | 16:49 | -/4 | ||
Kunčice nad Labem | 17:01 | 17:02 | -/4 | 5 spojů | |
Horní Branná | 17:05 | 17:06 | |||
Martinice v Krkonoších | 17:11 | 17:16 | -/4 | 4 spoje | |
Roztoky u Jilemnice | 17:22 | 17:23 | -/2 | ||
Stará Paka | 17:33 | 17:34 | 1 spoj | ||
Nová Paka město | 17:38 | 17:38 | |||
Nová Paka | 17:40 | 17:41 | -/3 | ||
Lázně Bělohrad | 17:51 | 17:52 | -/2 | ||
Šárovcova Lhota | 17:55 | 17:56 | |||
Ostroměř | 18:03 | 18:04 | -/4 | 3 spoje | |
Ohnišťany | 18:09 | 18:10 | |||
Smidary | 18:14 | 18:15 | -/3 | ||
Nový Bydžov | 18:20 | 18:21 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 18:30 | 6 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök