Sp 1841 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBtn750 Detail řazení » | |
Poznámky: jede v X |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Turnov | 4:15 | 3/4 | |||
Příšovice | 4:20 | 4:20 | -/1 | ||
Loukov u Mnichova Hradiště | 4:24 | 4:24 | -/2 | ||
Březina nad Jizerou | 4:27 | 4:27 | |||
Mnichovo Hradiště | 4:32 | 4:33 | -/2 | ||
Bakov nad Jizerou město | 4:38 | 4:38 | 5 spojů | ||
Bakov nad Jizerou | 4:41 | 4:42 | -/3 | 4 spoje | |
Mladá Boleslav-Debř | 4:47 | 4:47 | -/2 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 4:53 | 5:00 | -/3 | 6 spojů | |
Kropáčova Vrutice | 5:21 | 5:22 | -/2 | ||
Byšice | 5:29 | 5:30 | -/2 | ||
Všetaty | 5:34 | 5:37 | 2/1 | 5 spojů | |
Tišice | 5:40 | 5:41 | |||
Neratovice | 5:45 | 5:46 | -/3 | 2 spoje | |
Praha-Čakovice | 6:00 | 6:01 | -/2 | ||
Praha-Vysočany | 6:15 | 6:16 | 2/2 | 7 spojů | |
Praha hlavní nádraží | 6:25 | 6:28 | 3/- | 12 spojů | |
Praha-Vršovice | 6:32 | 1/- | 11 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster