..: Řazení vlaků 2004/2005 - trasa vlaku 1728 :..
Číslo vlaku:
 
Vlak 1728 nemá zpracované řazení

1
Jméno stanice PříjezdOdjezdNást./kolej *Návazné spoje
  Veselí nad Moravou   13:07  1/-
  Bzenec  13:16 13:17  -/44 spoje
  Vracov  13:21 13:21  
  Kyjov  13:31 13:33  -/41 spoj
  Nemotice  13:46 13:46  -/4
  Nesovice  13:55 13:55  -/41 spoj
  Bučovice  14:02 14:03  -/3
  Slavkov u Brna  14:12 14:12  -/3
  Křenovice dolní nádraží  14:16 14:16  
  Brno hlavní nádraží  14:40   III/-19 spojů

* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster