Vlak 1700 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Jeseník | 17:42 | -/4 | |||
Lipová Lázně | 17:49 | 17:50 | -/4 | 2 spoje | |
Horní Lipová | 17:58 | 17:59 | -/2 | ||
Ramzová | 18:10 | 18:11 | |||
Ostružná | 18:15 | 18:19 | -/2 | ||
Branná | 18:28 | 18:28 | -/3 | ||
Jindřichov na Moravě | 18:38 | 18:39 | |||
Hanušovice | 18:47 | 18:48 | -/3 | 4 spoje | |
Bohdíkov | 18:54 | 18:54 | -/4 | ||
Ruda nad Moravou | 19:00 | 19:00 | -/3 | ||
Zábřeh na Moravě | 19:19 | 19:21 | 2/- | 6 spojů | |
Mohelnice | 19:33 | 19:34 | -/3 | ||
Červenka | 19:46 | 19:48 | -/4 | 2 spoje | |
Olomouc hlavní nádraží | 20:06 | 7 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci