Vlak 1640 nemá zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | Návazné spoje | |
Ostrava hlavní nádraží | 4:20 | frdlantsk/1 | |||
Ostrava střed | 4:25 | 4:26 | 2/- | ||
Ostrava-Kunčice | 4:33 | 4:34 | 2/- | 8 spojů | |
Frýdek-Místek | 4:50 | 4:52 | 2/- | 5 spojů | |
Frýdlant nad Ostravicí | 5:04 | 5:05 | -/4 | 5 spojů | |
Frenštát pod Radhoštěm | 5:23 | 5:25 | -/3 | ||
Valašské Meziříčí | 5:53 | 5:54 | 2/- | 5 spojů | |
Podhradní Lhota | 6:10 | 6:10 | |||
Osíčko | 6:15 | 6:16 | -/2 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 6:23 | 6:24 | -/3 | 2 spoje | |
Holešov | 6:35 | 6:36 | -/3 | ||
Hulín | 6:44 | 6:51 | 2/3 | 7 spojů | |
Kroměříž | 6:59 | 7:01 | -/4 | 4 spoje | |
Kojetín | 7:11 | 7:22 | -/3 | 6 spojů | |
Vyškov na Moravě | 7:44 | 7:45 | -/3 | 3 spoje | |
Brno hlavní nádraží | 8:22 | III/- | 9 spojů |
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster