R 986 „Vysočina“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145 + BDs449 + Bee238 + 2xBpee237 + Bee273 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 8.20 | II | |||
Brno-Královo Pole | 8.31 | 8.32 | 3/2 | ||
Tišnov | 8.47 | 8.48 | 2/2 | ||
Křižanov | 9.10 | 9.11 | 1 | ||
Žďár nad Sázavou | 9.28 | 9.30 | 2/2 | ||
Přibyslav | 9.42 | 9.43 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 9.56 | 10.01 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 10.15 | 10.16 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 10.38 | 10.39 | |||
Čáslav | 10.50 | 10.52 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 10.59 | 11.01 | 2/2 | ||
Kolín | 11.10 | 11.12 | 4 | ||
Praha-Libeň | 11.47 | 11.48 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 11.54 | 11.59 | 2 jiľní část | ||
Praha-Vršovice | 12.03 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök