Os 8723 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 20.40 | 3 vpravo | |||
Vlkov nad Lužnicí | 20.45 | 20.45 | |||
Frahelž | 20.48 | 20.48 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 20.52 | 20.53 | 2 | ||
Lužnice | 20.58 | 20.58 | |||
Třeboň | 21.02 | 21.03 | 2 | ||
Třeboň lázně | 21.05 | 21.05 | |||
Majdalena zastávka | 21.12 | 21.12 | |||
Majdalena | 21.15 | 21.16 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 21.21 | 21.24 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 21.26 | 21.26 | |||
Hrdlořezy | 21.29 | 21.29 | |||
Dvory nad Lužnicí | 21.32 | 21.32 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 21.37 | 21.37 | 1 | ||
České Velenice | 21.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci