Os 8713 | |
Řazení vlaku: 814 + BDtax785 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Veselí nad Lužnicí | 11.40 | 3 vpravo | |||
Vlkov nad Lužnicí | 11.45 | 11.45 | |||
Frahelž | 11.48 | 11.48 | |||
Lomnice nad Lužnicí | 11.52 | 11.53 | 2 | ||
Lužnice | 11.57 | 11.57 | |||
Třeboň | 12.02 | 12.05 | 2 | ||
Třeboň lázně | 12.07 | 12.07 | |||
Majdalena zastávka | 12.14 | 12.14 | |||
Majdalena | 12.17 | 12.18 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 12.23 | 12.24 | 3 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | 12.26 | 12.26 | |||
Hrdlořezy | 12.28 | 12.28 | |||
Dvory nad Lužnicí | 12.31 | 12.31 | |||
Nová Ves nad Lužnicí | 12.36 | 12.37 | 1 | ||
České Velenice | 12.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci