Os 7671 | |
Řazení vlaku: 842 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plasy | 16.03 | 2 | |||
Kaznějov | 16.10 | 16.11 | 3 | ||
Obora u Kaznějova | 16.15 | 16.15 | |||
Horní Bříza | 16.19 | 16.21 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 16.24 | 16.24 | |||
Třemošná u Plzně | 16.29 | 16.31 | 3 | ||
Plzeň-Orlík | 16.34 | 16.34 | |||
Plzeň-Bolevec | 16.36 | 16.36 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 16.39 | 16.39 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.44 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia