Vlak 6658 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 14.37 | 3 | |||
Děčín východ | 14.40 | 14.41 | 2 vlevo | ||
Březiny u Děčína | 14.43 | 14.43 | |||
Malá Veleň | 14.46 | 14.46 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 14.50 | 14.51 | 1 | ||
Dolní Habartice | 14.53 | 14.53 | |||
Markvartice | 14.57 | 14.57 | |||
Veselé pod Rabštejnem | 15.00 | 15.00 | |||
Česká Kamenice | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Horní Kamenice | 15.08 | 15.08 | |||
Mlýny | 15.14 | 15.15 | 2 | ||
Kytlice | 15.17 | 15.17 | |||
Jedlová | 15.24 | 15.24 | 4 | ||
Chřibská | 15.30 | 15.31 | 2 | ||
Rybniště | 15.35 | 15.35 | 4 | ||
Krásná Lípa město | 15.38 | 15.38 | |||
Krásná Lípa | 15.41 | 15.42 | 2 | ||
Rumburk | 15.49 | 1 |
dopravce České dráhy, a.s.; ; ; ; ; 1.2.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci