Os 5939 | |
Řazení vlaku: 362 + BDsee454 + Bdmteeo294 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 18.36 | 4 | |||
Hlízov | 18.42 | 18.43 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 18.46 | 18.47 | 2/1 | ||
Církvice | 18.50 | 18.50 | |||
Třebešice | 18.52 | 18.52 | |||
Čáslav | 18.56 | 18.57 | 3 | ||
Horky u Čáslavi | 19.02 | 19.03 | |||
Golčův Jeníkov | 19.07 | 19.07 | 3 | ||
Golčův Jeníkov město | 19.10 | 19.11 | |||
Vlkaneč | 19.17 | 19.18 | 3 | ||
Nová Ves u Leštiny | 19.20 | 19.21 | |||
Leština u Světlé | 19.24 | 19.24 | 3 | ||
Sázavka | 19.29 | 19.29 | |||
Světlá nad Sázavou-Josefodol | 19.34 | 19.35 | |||
Světlá nad Sázavou | 19.39 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci