Os 5723 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 21.30 | ||||
Luková | 21.35 | 21.35 | |||
Zachrašťany | 21.37 | 21.37 | |||
Nový Bydžov | 21.39 | 21.39 | |||
Skřivany | 21.43 | 21.43 | |||
Smidary | 21.46 | 21.46 | 3 | ||
Ohnišťany | 21.51 | 21.51 | |||
Ostroměř | 21.56 | 21.57 | vlevo/4 | ||
Šárovcova Lhota | 22.03 | 22.03 | |||
Lázně Bělohrad | 22.07 | 22.07 | 2 | ||
Horní Nová Ves | 22.11 | 22.11 | |||
Nová Paka | 22.20 | 22.21 | 3 | ||
Nová Paka město | 22.23 | 22.23 | |||
Stará Paka | 22.28 | Chlumecké 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster