Os 5710 | |
Řazení vlaku: 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 10.28 | Chlumecké 1 | |||
Nová Paka město | 10.31 | 10.32 | |||
Nová Paka | 10.34 | 10.34 | 3 | ||
Horní Nová Ves | 10.42 | 10.42 | |||
Lázně Bělohrad | 10.45 | 10.46 | 2 | ||
Šárovcova Lhota | 10.49 | 10.49 | |||
Ostroměř | 10.56 | 10.57 | 3 | ||
Ohnišťany | 11.02 | 11.02 | |||
Smidary | 11.06 | 11.07 | 3 | ||
Skřivany | 11.10 | 11.10 | |||
Nový Bydžov | 11.13 | 11.13 | |||
Zachrašťany | 11.16 | 11.16 | |||
Luková | 11.19 | 11.19 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 11.25 | 11.33 | |||
Lovčice obec | 11.40 | 11.40 | |||
Slibovice | 11.43 | 11.43 | |||
Běrunice | 11.46 | 11.46 | |||
Městec Králové | 11.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster