Os 5211 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 16.50 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 16.53 | 16.54 | |||
Káranice | 16.58 | 17.00 | 2 | ||
Kratonohy | 17.03 | 17.03 | |||
Dobřenice | 17.06 | 17.07 | |||
Lhota pod Libčany | 17.09 | 17.10 | |||
Praskačka | 17.13 | 17.17 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 17.23 | 17.23 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.26 | 17.28 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 17.31 | 17.31 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.33 | 17.34 | 2 | ||
Blešno | 17.38 | 17.39 | |||
Třebechovice pod Orebem | 17.42 | 17.43 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 17.47 | 17.47 | |||
Týniště nad Orlicí | 17.51 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök