Os 4937 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 15.14 | 3/3 | |||
Hradčany | 15.16 | 15.17 | |||
Čebín | 15.19 | 15.20 | |||
Kuřim | 15.25 | 15.28 | 1/3 | ||
Česká | 15.31 | 15.31 | |||
Brno-Řečkovice | 15.35 | 15.36 | |||
Brno-Královo Pole | 15.38 | 15.39 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 15.42 | 15.42 | |||
Brno-Židenice | 15.47 | 15.47 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 15.52 | 15.55 | I | ||
Modřice | 16.01 | 16.02 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 16.05 | 16.05 | |||
Rajhrad | 16.07 | 16.08 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 16.11 | 16.12 | |||
Hrušovany u Brna | 16.14 | 16.15 | 2 | ||
Židlochovice | 16.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy