Os 4925 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 11.59 | 3/3 | |||
Hradčany | 12.01 | 12.02 | |||
Čebín | 12.04 | 12.05 | |||
Kuřim | 12.10 | 12.11 | 1/1 | ||
Česká | 12.14 | 12.14 | |||
Brno-Řečkovice | 12.18 | 12.19 | |||
Brno-Královo Pole | 12.21 | 12.22 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 12.25 | 12.25 | |||
Brno-Židenice | 12.31 | 12.31 | III. | ||
Brno hlavní nádraží | 12.36 | 12.40 | I | ||
Modřice | 12.46 | 12.47 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 12.49 | 12.50 | |||
Rajhrad | 12.52 | 12.53 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 12.55 | 12.56 | |||
Hrušovany u Brna | 12.58 | 12.59 | 2 | ||
Židlochovice | 13.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci