Os 4859 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Třebíč | 19.44 | 2/2 | |||
Vladislav zastávka | 19.50 | 19.51 | |||
Studenec | 19.59 | 20.00 | 4 | ||
Náměšť nad Oslavou | 20.07 | 20.12 | 2 | ||
Kralice nad Oslavou | 20.18 | 20.21 | 1 | ||
Rapotice | 20.27 | 20.29 | 3 | ||
Vysoké Popovice | 20.32 | 20.33 | |||
Zastávka u Brna | 20.39 | 20.40 | 3 | ||
Rosice u Brna | 20.42 | 20.43 | |||
Tetčice | 20.45 | 20.46 | 3 | ||
Omice | 20.49 | 20.49 | |||
Střelice | 20.53 | 20.54 | 2/2 | ||
Troubsko | 20.58 | 20.58 | |||
Brno-Horní Heršpice | 21.04 | 21.04 | 6 | ||
Brno hlavní nádraží | 21.09 | VI |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci