Os 4708 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sokolnice-Telnice | 7.39 | 2 | |||
Brno-Chrlice | 7.45 | 7.46 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 7.55 | 8.00 | III | ||
Brno-Židenice | 8.03 | 8.04 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 8.10 | 8.10 | |||
Babice nad Svitavou | 8.14 | 8.15 | |||
Adamov | 8.18 | 8.19 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 8.20 | 8.21 | |||
Blansko | 8.27 | 8.31 | 1/1 | ||
Blansko město | 8.33 | 8.34 | |||
Dolní Lhota | 8.37 | 8.37 | |||
Rájec-Jestřebí | 8.40 | 8.40 | 3 | ||
Doubravice nad Svitavou | 8.43 | 8.43 | |||
Skalice nad Svitavou | 8.48 | 8.50 | 2 | ||
Svitávka | 8.52 | 8.53 | |||
Zboněk | 8.56 | 8.56 | |||
Letovice zastávka | 8.58 | 8.59 | |||
Letovice | 9.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci