Os 4662 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hustopeče u Brna | 17.40 | 1 | |||
Šakvice | 17.46 | 17.46 | 1 | ||
Vranovice | 17.53 | 17.54 | 1/2 | ||
Žabčice | 17.58 | 17.58 | |||
Hrušovany u Brna | 18.01 | 18.02 | 2 | ||
Rajhrad | 18.06 | 18.07 | |||
Modřice | 18.10 | 18.11 | 1/3 | ||
Brno hlavní nádraží | 18.18 | 18.23 | II | ||
Brno-Židenice | 18.26 | 18.27 | II. | ||
Brno-Lesná | 18.32 | 18.32 | |||
Brno-Královo Pole | 18.35 | 18.36 | 3/2 | ||
Brno-Řečkovice | 18.39 | 18.39 | |||
Česká | 18.43 | 18.44 | |||
Kuřim | 18.47 | 18.48 | 2/2 | ||
Čebín | 18.53 | 18.53 | |||
Hradčany | 18.56 | 18.56 | |||
Tišnov | 18.59 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy