Os 4121 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 16.14 | II | |||
Brno-Černovice | 16.20 | 16.20 | |||
Brno-Slatina | 16.26 | 16.27 | 4 | ||
Šlapanice zastávka | 16.30 | 16.31 | |||
Šlapanice | 16.33 | 16.33 | 2 | ||
Ponětovice | 16.36 | 16.36 | |||
Blažovice | 16.41 | 16.42 | 5 | ||
Křenovice dolní nádraží | 16.46 | 16.47 | |||
Slavkov u Brna | 16.50 | 16.52 | 2 | ||
Křižanovice | 16.56 | 16.57 | |||
Marefy | 17.01 | 17.01 | |||
Bučovice | 17.04 | 17.05 | 4 | ||
Nevojice | 17.09 | 17.09 | |||
Nesovice | 17.12 | 17.13 | 2/3 | ||
Brankovice | 17.17 | 17.18 | |||
Nemotice | 17.21 | 17.22 | 3 | ||
Jestřabice | 17.27 | 17.27 | |||
Bohuslavice u Kyjova | 17.32 | 17.32 | |||
Kyjov | 17.37 | 17.38 | 5 | ||
Kyjov zastávka | 17.41 | 17.41 | |||
Vlkoš | 17.46 | 17.46 | 4 | ||
Vracov | 17.50 | 17.51 | |||
Bzenec | 17.55 | 17.56 | 5 | ||
Veselí nad Moravou | 18.04 | 18.06 | 2 | ||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 18.09 | 18.09 | |||
Uherský Ostroh | 18.12 | 18.12 | 2 | ||
Ostrožská Nová Ves | 18.16 | 18.17 | 3 | ||
Ostrožská Nová Ves lázně | 18.19 | 18.19 | |||
Kunovice zastávka | 18.22 | 18.22 | |||
Uherské Hradiště | 18.27 | 18.40 | 4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.46 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia