Os 4046 | |
Řazení vlaku: 550 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.15 | III | |||
Brno-Židenice | 7.18 | 7.19 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 7.24 | 7.25 | |||
Adamov | 7.30 | 7.31 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 7.33 | 7.33 | |||
Blansko | 7.39 | 7.40 | 1/2 | ||
Blansko město | 7.41 | 7.42 | |||
Rájec-Jestřebí | 7.55 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia