Os 4004 | |
Řazení vlaku: 550 + 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 7.58 | 2 | |||
Zbýšov | 8.00 | 8.01 | |||
Hostěrádky-Rešov | 8.03 | 8.04 | |||
Újezd u Brna | 8.07 | 8.07 | |||
Sokolnice-Telnice | 8.09 | 8.10 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 8.15 | 8.16 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 8.26 | 8.29 | III | ||
Brno-Židenice | 8.32 | 8.33 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 8.38 | 8.39 | |||
Adamov | 8.45 | 8.46 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 8.47 | 8.48 | |||
Blansko | 8.54 | 8.58 | 1/1 | ||
Blansko město | 9.00 | 9.01 | |||
Rájec-Jestřebí | 9.07 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy