Os 3989 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.39 | IV | |||
Grygov | 21.44 | 21.45 | 2 | ||
Brodek u Přerova | 21.50 | 21.50 | 2 | ||
Rokytnice u Přerova | 21.53 | 21.53 | |||
Přerov | 22.00 | 22.02 | 4 vpravo | ||
Hulín | 22.13 | 22.14 | 2/2 | ||
Holešov | 22.21 | 22.22 | 2/3 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 22.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia