Os 24562 | |
Řazení vlaku: 530 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Křenovice horní nádraží | 4.28 | 2 | |||
Zbýšov | 4.30 | 4.31 | |||
Hostěrádky-Rešov | 4.33 | 4.34 | |||
Újezd u Brna | 4.37 | 4.37 | |||
Sokolnice-Telnice | 4.39 | 4.40 | 3 | ||
Brno-Chrlice | 4.45 | 4.46 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 4.55 | 5.06 | II | ||
Brno-Židenice | 5.10 | 5.10 | II. | ||
Bílovice nad Svitavou | 5.15 | 5.16 | |||
Babice nad Svitavou | 5.20 | 5.20 | |||
Adamov | 5.23 | 5.23 | 1/3 | ||
Adamov zastávka | 5.25 | 5.25 | |||
Blansko | 5.31 | 5.31 | 1/2 | ||
Blansko město | 5.33 | 5.33 | |||
Dolní Lhota | 5.36 | 5.36 | |||
Rájec-Jestřebí | 5.39 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2023 platí od 11.12.2022 do 9.12.2023.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy